ilk görüşte bayanlarda odaklandığınız kısım
 


Jennifer LopezUluslararası Güzellik Yarışması Yapılıyor.Gözlerin İlk Hangi Ülkenin Kızını Arar ?
Meksikalı


Pamuk PrensesMeksikaKüpeMangoHangi Renk Bayanda Güzel Durur?
yeşil

Yeşil

Tamamen fiziğine odaklanırsın

Bir kadının sportiv ve ince fiziği ilk gözünü aldığı kısımdır. Ne kadar dengeli beslendiğini ve onunla dans ederken herkesten daha çok uyumlu bir çift olacağından eminsin.

Göğüslere ve Bacaklara odaklanırsın

Göğüs ve Bacaklar senin için önemlidir. İstemsiz olarak, göğüslere bakmayı alışkanlık edinmişsin. Dolgun göğüsler ve ince-uzun bacaklar hoşuna gider. Göğüsleri iriyse taşıdığı kalpte o kadar geniş, bacakları ise sana spora olan yatkınlığını ve sağlıklı biri olduğunu düşündürür. Hey, hangimiz odaklanmaz ki?

Gözlerine Bakarsın.

Gözler konuşarak söyleyemediklerini resmen bağırır karşındakine. Gözlerin kendine has çekiciliği vardır. Resmen seni mıgnatıs gibi kendine çeker. Eğer seni fazla etkilediyse bakmaya zorlanırsın bile .

Poposuna bakarsın

Belirgin kalça hatları ilgi alanındır. İnce belli, basenleri sıkı ve arkaya doğru çıkık, dik duran, yuvarlak ve yüksek bir popo, sizin için adeta bir film gibidir. Bu sanat eserini izleyip duvarınıza tablo olarak bile resmedebilirsiniz.

Saçlarına bakarsın.

Bu senin elinde değil ki, sen bahar kokulu, gür ve canlı saçları seversin. Dalgalı ya da düz ne kadar güzelse, o kadar o bayan ilgini çeker. Yaklaştığında saçlarının kırsal kokusu seni kendinden alır.

İçini ısıtan gülüşleri.

Onun gülüşleri, aklına kazınmalı. Ne tarafa bakarsan onun gülüşleri zihninde belirmeli ve her an onun sana verdiği duyguyu korumalı. Bir kadındaki gülüş, senin ona olan samimiyetin kadar önemli senin için.

28.12.2018 22:26:15
 echo
Yazar