istemediğiniz gürültüyü önleyebileceğiniz pratik yollar

istenmeyen yabancı gürültüyü önleyebileceğiniz pratik yollar

  Yan Komşunuz çıkardığınız gürültüden rahatsız mı oluyor? Neden onu sakinleştirecek ürünlerden haberdar etmeyesiniz? Ve yahut dışardan gelen ses sizi ziyadesiyle irite ediyor ve kafanıza o kadar taktınız ki kendi işinize adapte olamıyorsunuz. Bunu önleyecek ne yapabiliriz ?Başlıyoruz :)

1-)Silikon kulak tıkaçları

Çeşitli renk kombinasyonlarıyla
Silikonlu kulaç tıkaçları günümüzde estetik görselliğide koruyor, şık ve hoş tasarımlarıyla sizi çevrenizdeki ses kirliliğinden kurtarıp ziyadesiyle memnun edebilecektir.

2-) Beyaz Gürültü (White noise)

Link - https://youtu.be/CCnCMHNyny8
Ses, ses'i bastırır. Bu beyaz gürültü adlandırılan ses dalgası, sizi diğer ses kirliliğini unutturup tamamen kendine odaklayacağından emin olabilirsiniz.

3-) NICETOWN Üç Geçmeli Mikrofiber Gürültü ve Isı Yalıtımlı Pencere Perdesi


perdeBu mükemmel kalın perde sizi hem soğuk hava etmeninden kurtarıcak hem de dışardan gelen gürültüyü bir nebze kısacak. Amazon linkine buradan erişebilirsiniz.


4-)Gürültüyü azaltan dekoratif oda halısı


Alt kat komşunuzun sesi kulak tırmalıyıcı mı ? Neden odanıza hem dekoratif hem de gürültüyü emebilen şık bir halı almayasınız?
halı

5-) Kapı Altı Tıkacı


Kapınızın alt kısmına yerleştirebileceğiniz bu tıkaç tam size göre. Bu aynı zamanda boşluktan içeri sizen havayıda engellemiş olacaktır. Amazon linki için lütfen burayı tıklayın.
kapı altı

6-) Duvar takozları


Duvarlarınıza yerleştirin ve istemediğiniz seslerden arının.Amazon linki için lütfen burayı tıklayın.
takoz

7-)Son olarak çekisi hafif bir kulaklık

derdinize derman olabilir. Unutmayın :)
Bizi okuduğunuz için eşekkür ederiz.